5-2176362-0 TE Connectivity 130Ω, 0402 (1005M) Thin Film SMD Resistor ±0.1% 0.0625W - RQ73C1E130RBTD Deals
GET BEST DEAL NOW
Compare TE Connectivity 5-2176362-0
(2) Price comparison results
Join Voucher List
TE Connectivity 5-2176362-0 Product Details:
Product Name: TE Connectivity 130Ω, 0402 (1005M) Thin Film SMD Resistor ±0.1% 0.0625W - RQ73C1E130RBTD
Manufacturer: TE Connectivity
Product Features :
  • No features available.
Product Description :
TE Connectivity 130Ω, 0402 (1005M) Thin Film SMD Resistor ±0.1% 0.0625W - RQ73C1E130RBTD, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Automotive Standard: AEC-Q200, Minimum Operating Temperature: -55°C, Maximum Operating Temperature: +155°C, MPN: 5-2176362-0
Why compare prices for TE Connectivity 5-2176362-0?
ShopMerit works with hundreds of UK retailers to provide you with the best possible prices , deals and retailer vouchers codes. So comparing prices on TE Connectivity 130Ω, 0402 (1005M) Thin Film SMD Resistor ±0.1% 0.0625W - RQ73C1E130RBTD is easy and also can save your hard earned cash when shopping online.